10 декабря 2015 года в Украине прошла VIІ Международная природоведческая игра-конкурс "Гелиантус".

Учні нашої школи вдруге беруть участь у цій грі. Цього року до гри приєдналися 32 учні 5-11 класів! Природознавча гра «Геліантус» дає дітям можливість проявити себе, повірити у власні сили, дізнатися про щось нове.

Вітаємо учасників та їхніх наставника Куценко О.О.  із цією чудовою подією!

Чекаємо результатів!



                                                       Результаты                                                      VII Международной природоведческой игры-конкурса "Гелиантус"

Прізвище, ім'я

Клас

Бали

Нагорода

Алпеев Алексей

5

14.00

Сертифікат учасника

Литвин Вікторія

5

14.00

Грамота з біології

Мотроненко Яна

5

12.00

Грамота з біології

Маслова Карина

5

12.00

Сертифікат учасника

Клименко Виталій

5

12.00

Грамота з біології

Болюта Катерина

6

14.00

Грамота з географії

Балуєв Дмитро

6

13.00

Грамота з біології

Басанская Анастасия

6

13.00

Грамота з біології

Морозової Еліни

6

12.00

Грамота з біології

Комаров Владимир

6

11.00

Сертифікат учасника

Косогорська Поліна

6

11.00

Сертифікат учасника

Андрійченко Єлізавета

6

10.00

Сертифікат учасника

Артем Кондира

6

8.00

Грамота з біології

Безкібальний Руслан

7

14.00

Сертифікат учасника

Манойло Аліни

7

13.00

Сертифікат учасника

Ярошенко Дар`я

8

27.50

Диплом ІІ ступеня

Вікторія Пасько

8

18.00

Грамота з біології

Артур Сунига

8

5.00

Сертифікат учасника

Потапенко Владислава

9

22.00

Диплом ІІ ступеня

Медведєв Богдан

9

21.00

Диплом ІІІ ступеня

Друмчогло Марія

9

17.00

Грамота з географії

Саліщєва Аліна

9

17.00

Грамота з хімії, Грамота з географії

Ілля Овчарук

9

15.00

Грамота з хімії, Грамота з географії

Саша Імитронь

9

14.00

Грамота з географії

Беба Олександр

11

22.00

Грамота з біології

Касай Поліна

11

20.00

Грамота з географії

Іглінська Євгенія

11

20.00

Грамота з фізики

Миронович Вікторія

11

19.00

Сертифікат учасника

Маркевич Іван

11

19.00

Грамота з хімії

Потапенко Максим

11

18.00

Грамота з фізики

Харина Дмитро

11

16.00

Сертифікат учасника

Черниш Анна

11

10.00

Сертифікат учасника